To jest właśnie ten moment w życiu, kiedy naprawdę potrzebny jest adwokat : rozwód. Lublin, ponad trzystutysięczne miasto, prawie codziennie jest świadkiem spraw rozpoczynanych bez pomocy prawnika, które przebiegają traumatycznie. Wg opinii chcerozwodu.info , większość takich przypadków i tak kończy się wizytą w biurze adwokackim, po to by dalszy proces przebiegał już spokojniej.

W kwestii rozwodu naprawdę najlepiej poszukać adwokata i to dobrego.

W czym nam pomoże ?

  1. Po pierwsze adwokat sporządzi lub odpowie na pozew o rozwód. Lublin to miasto, w którym można się szybko pogubić w sądach, prawnik pomoże nam składając dokumenty w odpowiednim wydziale i właściwej instancji

  2. Jeśli to my jesteśmy pozwanym, obowiązkiem naszego prawnego reprezentanta jest ustalenie, czy zgadzamy się z wnioskiem rozwodowym a następnie obrona praw pozwanego, która obejmuje zabezpieczenie roszczenia alimentacyjnego czy znalezienie dowodów na Policji i innych urzędach w Lublinie.

  3. Gdy rozpoczną się rozprawy o rozwód, adwokat będzie nas wspierać, reprezentować, przygotowywać do nich oraz popierać nasze interesy. Niezależnie od tego, czy miejscem rozprawy będzie Lublin, czy inne miasto, nie będziemy sami przechodzić przez to traumatyczne przeżycie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *