W sortymencie firmy www.lefthand.pl/pl/subsites/program-ksiegowy znajduje się kilka programów księgowych, które zostały stworzone z myślą o przedsiębiorstwach każdego rodzaju i z każdej branży, biurach rachunkowych oraz samodzielnych osobach. Programy pomagają w prowadzeniu księgowości, zapewniają stały dostęp do wszystkich danych finansowych, pozwalają na wystawianie faktur kontrahentom i wyliczanie kwoty podatku do zapłacenia. Programy księgowe są zautomatyzowane w takim stopniu, że wystarczy aktualizacja, a one automatycznie są dostosowane do każdej zmiany, która zaszła w prawie lub w systemie podatkowym. Z tego względu powinny być one podstawowym elementem wyposażenia każdej firmy bez względu na jej wielkość i pozycję na rynku.

Ile kosztują programy księgowe? Koszt wdrożenia w przypadku małych lub średnich firm przedstawia się następująco:

– 1000zł netto – szkolenie 7-godzinne dla 1 osoby wprowadzające do obsługi oprogramowania w firmie, 200zł netto/h instalacja oraz wstępna konfiguracja, 250-350zł netto/h – analiza potrzeb oraz import danych,

– 320zł netto – dożywotnia licencja na nieograniczoną liczbę stanowisk razem z abonamentem na aktualizację oprogramowania przez cały rok, 90zł netto – odnowienie aktualizacji na następny rok kalendarzowy, 90zł netto – odnowienie pomocy technicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *